Therapia Garden Psikoloji


  Telefon : 0 (538) 310 72 72

Uzman Kadromuz

Uzm. Psk. Tuğçe Köker

Stajer Klinik Psikolog

Lisans: Almanya Bremen Üniversitesi Psikoloji

Yüksek Lisans: Almanya Bremen Üniversitesi Klinik Psikoloji

Tuğçe Köker, Almanya’nın prestijli üniversiteleri arasında yer alan ve psikoloji alanında uluslararası üne sahip olan profesörler ve araştırmacılar tarafından eğitim verilen Bremen Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur (Bachelor of Science). Ayrıca Avrupa’nın en saygın Üniversitelerinden biri olan Macaristan Budapeşte Eötvös Loránd Üniversitesi (ELTE) Psikoloji Fakültesinde 1 yılı aşkın bir süre eğitim almıştır.

Klinik Psikoloji alanında Izmir Özel Değişim Psikoloji ve Aile Danışma Merkezi’nde yaklaşık olarak toplam 360 saat süreli staj yapmıştır. Üniversite’de kazandığı teorik eğitim altyapısını yaptığı staj sırasında kazandığı pratik bilgilerle pekiştirerek daha çok deneyim kazanmış ve kendini geliştirmiştir.

Lisans tezini ergen ve genç erişkinlerde görülen yasadışı uyuşturucu madde kullanımı ve bağımlılığı üzerine yazmıştır. ASH – Bremen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi’nde seminerlere katılmış ve hekimlere tezini sunmuştur. Dr. med. John Koc süpervizörlüğünde madde bağımlılığı olan danışanların terapi seanslarına katılım gösterip tedavi süreçlerini gözlemlemiştir.

2015 yılından bu yana Bremen Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans (Master of Science) eğitimine devam etmektedir.

Ana dil seviyesinde Almanca, ileri düzeyde İngilizce ve iyi düzeyde Ispanyolca bilen Tugce Köker Almanca, İngilizce ve Ispanyolca terapi yapabilmektedir.

Uzmana Mesaj

Yükleniyor...